Skocz do zawartości

Advance Parole


anituHa

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, zdaje sobie sprawe, ze bys moze wyczerpalam limit pytan na ten tydzien, ale troche sie zdenerwowalam.

Mianowicie przygotowuwejmy sie do GC interview w przyszla srode, kladziemy potrzebne dokumenty na kupke i wczoraj przewrocilismy do gory nogami cale mieszkanie w poszukiwaniu Advance Parole! nie nalezymy do osob nazbyt porzadnych ale mamy ograniczony zakres poszukiwan i tego dokumentu po prostu nie ma! Po kilku godzinach szalenstwa pomyslam ze moze mi go zabrali na lotnisku przy powrocie do Polski? Mialam dwie kopie i pokazalam obie. Czy mozliwe ze zabrali mi obie? Myslalalam ze ten dokument jest wielkrotnego uzytku wiec nie powinni mi go zabrac ale nie moge sobie ten sytuacji w ogole przypomniec. Bylismy po dlugiej podrozy, na dodatek przeszukiwali mi bagaz bo peklam i sie przyznalam ze mam kabanosy :) , wiec stres byl jeszcze wiekszy.

Zabieraja Advanace Parole na lotnisku? (obie kopie)

Czy jesli nie zabieraja i go zgubilam to jest to koniec swiata na interview?

prosze o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku pokazujesz wszystkie kopie AP, jedną zatrzymują, resztę oddają. Niewykluczone, że przez roztargnienie urzędnik ci twojej kopii nie oddał, tak samo, jak to, że AP po prostu gdzieś zapodziałaś (zdarza się). Pojęcia nie mam, czy na interview się do tego przyczepią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie, bo po raz kolejny przewrocilam dom do gory nogami. Przy okazji znalazlam kilka zagubionych wczesniej przedmiotow :)

Zastanawiam sie jakim cudem AP moze byc wielokrotnego uzytku (bo przeciez przy wypelnianiu papierow jest obcja: jednorazowe albo wielokrotne) skoro ta kopie zabieraja. Czy w takim razie, zakladajac ze mialabym jeszcze ta druga kopie, moglabym ja uzyc drugi(ostatni) raz ?

Czy ktos moze wie , po co jest to Advance Parole potrzebne na interview? Czy oni chca je tylko zobaczyc czy je zabrac? Bo jesli tylko zobaczyc, to moze jest szansa ze w ogole o to nie poprosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo zabierana jest jedna kopia AP, a z drugą podróżujesz i nie zabierają ci jej przy ponownym wlocie do USA.

Co do tego, czy żądają AP na interview to nie wiem, czy jest to reguła, ale mnie zaraz na początku wywiadu poproszono o ABSOLUTNIE WSZYSTKIE DOKUMENTY, jakie kiedykolwiek wysłało do mnie USCIS.

Może zadzwoń na infolinię i się spytaj o to zagubione AP, może to nie jest aż taki kłopot, że go nie masz ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...