Skocz do zawartości

Czy Nielegalna Osoba Moze Latac Samolotami Po Usa?


ziuta

Rekomendowane odpowiedzi

:) Witjcie!

Czy wsrod was jest ktos, kto lecial samolotem z jedngo stanu do drugiego, bedac nielegalnie w Stanach? Ciekawa jestem czy jak pokaze tylko ID (oczywiscie jeszcze wazne), to czy dolece do miejsca docelowego bez nieprzyjmnosci i koniecznosci powrotu do ojczyzny?

"Ludzie" mowia, ze samoloty krajowe sa tu jak autobusy w Europie i nie trzeba sie martwic o "sprawdzanie". Ciekawa jestem jakie jest Wasze doswiadczenie. Dziekuje z gory za wszelakie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witjcie!

Czy wsrod was jest ktos, kto lecial samolotem z jedngo stanu do drugiego, bedac nielegalnie w Stanach? Ciekawa jestem czy jak pokaze tylko ID (oczywiscie jeszcze wazne), to czy dolece do miejsca docelowego bez nieprzyjmnosci i koniecznosci powrotu do ojczyzny?

"Ludzie" mowia, ze samoloty krajowe sa tu jak autobusy w Europie i nie trzeba sie martwic o "sprawdzanie". Ciekawa jestem jakie jest Wasze doswiadczenie. Dziekuje z gory za wszelakie odpowiedzi.

"Ludzie" zle mowia. Zawsze moga Cie sprawdzic na lotnisku - malo tego - nawet sprawdzaja, bo czesto mam do czynienia z ludzmi, ktorzy mieli takie 'przygody'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy wsrod nas jest ktos kto lecial samolotem bedac nielegalnie w USA ?

Ja latalem wielokrotnie , pokazywalem tylko prawo jazdy. Nikt mnie nie pytal o status.

Czy ciebie pytac nie beda? nie wiem.

Z tego co sie orientuje latanie samolotem jest pod tym wzgledem duzo bezpieczniejsze , niz podroze pociagami czy autobusami.

Pytanie do kariny.

Kto niby mialby pytac mnie o status na lotnisku np. LA GUARDIA w NY w czasie podrozy np do LA na lotnisko BURBANK?

Pani w czasie nadawania bagazy, ktos z TSA w czasie przechodzenia przez bramki , czy w czasie kiedy bede wchodzil na samolot?

Bardzo prosze o odpowiedz , nigdy mi sie to nie zdazylo ale moze powinienem trzymac sie na bacznosci? Ciagle gdzies latam.

Z jakim dokumentem wchodza na krajowy samolot ludzie legalni?

Dziekuje za odpowiedz

Gal z tym co piszesz zgadzam sie w 100 procentach , tez o tym slyszalem , ze ICE potrafi sprawdzac autobusy i samochody na teranach przygranicznych. 87 blizej Kanady, i pociagi i autobusy np. na trasie NY - Chicago.

Ale co tam , zycie krotkie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród was jest ktoś, kto leciał samolotem z jedno stanu do drugiego, będąc nielegalnie w Stanach? Ciekawa jestem czy jak pokaze tylko ID (oczywiście jeszcze ważne), to czy dolecę do miejsca docelowego bez nieprzyjemności i konieczności powrotu do ojczyzny?

Pytanie powinno raczej brzmieć: czy komus kiedykolwiek podczas lotu zdarzyło się być kontrolowanym pod kontem legalności pobytu?

Ja nie bylem nigdy kontrolowany pod tym kątem. Jestem legalnie, latam przynajmniej raz w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUGAZI totez wlasnie pisze , ze ja tez nigdy nie slyszalem o kontrolach na liniach krajowych. Mysle , ze nie nalezy wprowadzac nerwowej atmosfey! Dziewczyna chce sobie poleciec na wakacje , wiec zycze jej powodzenia i dobrego wypoczynku.

Uwazam ze nie nalezy straszyc nikogo. Wydaje mi sie , ze przechodzenie przez ulice jest bardziej ryzykowne.

Zeby kogos zlapali na lotnisku , to juz musial by byc straszny pechowiec, albo sam o to poprosic.

Moja rada wez , ze soba ID i baw sie dobrze!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUGAZI totez wlasnie pisze , ze ja tez nigdy nie slyszalem o kontrolach na liniach krajowych. Mysle , ze nie nalezy wprowadzac nerwowej atmosfey! Dziewczyna chce sobie poleciec na wakacje , wiec zycze jej powodzenia i dobrego wypoczynku.

Uwazam ze nie nalezy straszyc nikogo. Wydaje mi sie , ze przechodzenie przez ulice jest bardziej ryzykowne.

Zeby kogos zlapali na lotnisku , to juz musial by byc straszny pechowiec, albo sam o to poprosic.

Moja rada wez , ze soba ID i baw sie dobrze!!!!!!!

To nie jest zadne straszenie. Kiedy w koncu ktos kto jest nielegalnie zda sobie sprawe ze JEST NIELEGALNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal do tego dodam ze jesli ktos jest nielegalnie musi sie liczyc z tym ze bedzie kontrola a wtedy ....

Nikt tutaj nikogo nie straszy ale Ameryka powoli sie zmienia i nie jest to samo zycie nielegalnego jak w latach 90 tych .

Chyba nie dasz tej dziewczynie 100% ze ja nie zlapia,ze nie bedzie kontroli?I wlasnie o tym piszemy ze jesli poleci a ja zlapia to bedzie Ona za to placic a nikt inny..Chce niech leci ale niech sie liczy z tym ze moze byc kontrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...