Skocz do zawartości

W jakim banku najtaniej mozna zrealizowac przelew do usa?


Rekomendowane odpowiedzi

musze zrealizowaa przelew do banku w usa w wysokości 100$ depozyty i jak na razie w bankach polskich w jakis by3em sie dowiedziea kwoty mnie zabijają koszt ocyluje wokó3 100z3 !!! za wys3anie 100$ , czy nie znacie mo?e jakieś najtanszych przelewów z Polski do USA by te 100$ przes3aa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

niestety te miedzynarodowe przelewy sa strasznie drogie.

jezeli nie znajdziesz banku, ktory w miare tanio to zrealizuje, idz do banku, ktory obsluguje przelewy Western Union- tam tez jest mozliwosc przelewu komus prosto na konto - tylko nie wiem ile to kosztuje... ale zawsze warto isc i zapytac...

(a w WBK byles?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jak zalozysz konto w CITIBANKU taki przelew bedzie bezplatny lub z minimalna prowizja

darmowe przelewy MIEDZYNARODOWE? nie chce mi sie wierzyc - nie w dzisiejszych czasach gdzie dzieki wejsciu polski do UE robia naprawde wielkie pieniadze na tej usludze... ale nie mowie ze nie - po prostu trzeba sprawdzic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O darmowych przelewach nigdy nie s3ysza3em. Najtaniej jest rzeczywiście w CitiBanku. Swoją drogą, Ambasada USA ma te? konto w tym banku. Mo?e nie jest to przypadek.

to normalne, ze amerykanska instytucja korzysta z uslug amerykanskich firm... wszedzie tak sie robi (chyba tylko oprocz polski) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zrealizowaa przelew do banku w usa w wysokości 100$ depozyty i jak na razie w bankach polskich w jakis by3em sie dowiedziea kwoty mnie zabijają koszt ocyluje wokó3 100z3 !!! za wys3anie 100$ , czy nie znacie mo?e jakieś najtanszych przelewów z Polski do USA by te 100$ przes3aa?

Czy musi byc to koniecznie przelew do banku? Czy osoba/firma, do ktorej chcesz przeslac pieniadze, nie korzysta np. z takich uslug jak Moneybookers (polecam wszystkim - zwlaszcza hazardzistom :D) http://www.moneybookers.com/app/ , BidPay http://www.bidpay.com/ , Neteller http://www.neteller.com/ab/ ? Koszty drastycznie niskie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w drugą strone, tzn. je?eli chcia3abym przes3ac pieniądze z USA do Polski niekoniecznie na konto, czy jest jakiś sposób aby uniknąa wysokich prowizji, itp. ?? Z góry dziekuje za pomoc :D

Czesc Reachel!

Niestety, nie wiem jak to jest, bo nigdy tego nie robilem, ale poniewaz ostatnio jestem zafascynowany opcja Moneybookers :D , wiec chce tylko powiedziec, iz:

1. Przelewalem pieniadze z mBanku na konto dolarowe w MB - koszt przelewu: 0,5 PLN, pieniadze przeliczone po sprawiedliwym kursie, wyplata z powrotem kosztowalaby mnie 0,5 EUR (0,66 USD), czyli grosze, a kasa szybko wyladowalaby ponownie na eKoncie. :D

2. Byc moze istnieje szansa, aby bedac w USA wplacic swoje pieniadze na konto w MB, a odebrac je w Polsce - bezpiecznie, wygodnie... Tylko ze wlasnie widze, iz w USA wplata jest mozliwa tylko za pomoca czekow, od tego placi sie prowizje 3,5 EUR (bez wzgledu na ilosc pieniedzy!), nie potrafie zatem powiedziec jak by to wygladalo technicznie na miejscu...

Nie wiem, ale chcialbym, aby ktos kiedys sprawdzil te mozliwosc, bo zjada mnie ciekawosc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...