Skocz do zawartości

Mam Bardzo Wielki Problem Help!


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa przedstawia się tak jestem absolwentem tego rocznym technikum mechanicznego. Mój wujek który żyje i mieszka w USA już z 20 lat wysyła mi zaproszenie tylko ja nie wiem co teraz . Nie wiem czy jak pójdę do karkowa do konsulatu to mi dadzą wizę > Proszę doradźcie mi co mam zrobić tak żeby dostać ta wizę! Można na gg napisać też mój numer : 8790439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz isc po wize ale zaproszenie Ci nie pomoze abys mogl dostac wize ,liczy sie to czy wrocisz na czas,czy pracujesz czy tez zamierzasz isc dalej sie uczyc bo czasami takim osobom pomiedzy nauka daja wize ale wtedy musisz byc w tym przekonywujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO dobra ale mi chodzi oto czy mi to zaproszenie w czymś pomoże a druga sprawa jak pójdę co ja mam mówić że co że chce wrócić do polski żeby studiować i takie tam pierdoły niech ktoś napisze a najlepiej ktoś kto był w takiej sytuacji już nie koniecznie z zaproszeniem tylko w okresie pomiędzy szkolnym. A druga ważna sprawa to jest taka że ja pewnie bym jechał dopiero w wrześniu bo normalnie na wakcjach jest mój wujek i ja bym jechał razem z nim do stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie w niczym Ci nie pomoze .

Jesli umiesz dobrze sie przedstawic a do tego przekonac Konsula ze na czas wrocisz i nie bedziesz tam pracowac to wize otrzymasz .Sa przypadki jak Twoj ze komus sie udaje.

Co do wyjazdu we wrzesniu to bedziesz musial powiedziec na rozmowie ze dalej bedziesz sie uczyc i np od pazdziernika i wtedy musisz wiedziec gdzie bedziesz sie uczyc,czego.Czym wiecej bedziesz miec spojnych odpowiedzi tym lepiej dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko ja z nim gadam cały czas po angielsku?? Mnie zaprasza wujek zaraz jak on będzie wracał do stanów z polski z wakacji.Nie wiem czy to jest jakiś plus że akurat ciotka w stanach jest moją chrzestna matką więc bardziej prawdopodobne jet to że jade tam w odwiedziny do ciotki i na jej utrzymaniu będę. No dobra ja bym chciał dostać wize jaką kolwiek żeby pojechać tam wójek mi robotę załatwi i będę tam siedział aż do lipca 2009 wtedy wujek do polski zjeżdża. Nic mi nie zrobią na lotnisku za to ze siedziałem dłużej jak mam wizę,mi się nie chce iść na studia . Bo jak poszedł bym na studia to bym dostał wizę na wakacje spokojnie turystyczna podejrzewam ale dopiero po pierwszym roku. Pomocy niech się ktos jeszcze inny wypowie kto się starał o wizę w taki sposób !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest po polsku,to ze masz matke chrzestna tez nie jest plusem .

Licza sie Twoje zwiazki z Polska a jak widzisz One sa male na dzien dzisiejszy i moga nie wystarczyc abys mogl dostac wize..

Jak wpiszesz w ds 156 ze chcesz byc w USA tyle czasu to tez zle bedzie wygladac ..Jak przesiedzisz wize to dostaniesz zakaz wjazdu na teren USA a wtedy zegnaj USA na pewnien okres czasu .Wypuszcza Cie z USA bez zadnych problemow no chyba ze wczesniej wpadniesz na nielegalnej pracy lub tez pobycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...